We are a leading Wholesale Supplier of dell lattitude e7480 touch screen core i5 7th gen 16gb 512gb ssd web cam adapter and used dell lattitude e3440 i3 4th gen 4gb ram 500gb hdd from Jaipur, India.












₹ 16800 / PieceGet Latest Price
| Processor | Core I5 6th Gen |
| Series | Lattitude |
| Screen Size | 14.6 Inch |
| Color | Grey |
| Model Name/Number | Dell Lattiutde E7480 |
| Brand | Dell |
| Laptop Weight | Less than 2KG |
| RAM | 8gb |


₹ 12500 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2 Piece |
| Series | Latitude |
| RAM Size | 4 GB |
| Processor | Core i3 |
| Hard Drive Size | 512 GB |
| Storage Type | HDD |
| RAM | 4 GB |
| Warranty | 3 Months |
| Screen Size | 14 inches |
| Model Name/Number | Dell Lattitude E3440 |
| Laptop Series | Latitude |
Mukesh Yadav (Manager)
Web IT World
Web Plaza, Ground Floor Shop No-85, Shyam Nagar, Benar Road, Jhotwara, Jaipur - 302012, Rajasthan, India
