Wholesale Supplier of a wide range of products which include hp elitebook 820 g4 i5 7th gen 8gb ram 256gb ssd web cam adaptor, used macbook pro 2141 core i9 2019 model 16/1tb 4gb graphic ssd web cam adaptor 16" screen size, used laptop hp probook 430 g6 16/512gb ssd web cam adaptor qty available, used laptop hp probook 440 g7 core i5 10th gen 16/512gb ssd web cam adaptor, used lenovo v330 core and second hand laptop lenovo thinkpad e14 core i5 11th gen 8/256gb ssd web cam adaptor.








₹ 13500 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2 Piece |
| Processor | Core i5 7th gen |
| Screen Size | 12.5inch |
| RAM | 8gb |
| Series | Elitebook |
| Hard Drive Size | 256gb ssd |
| Brand | HP |
| Laptop Weight | Less than 2KG |
| Color | Silver |
| Model Name/Number | Hp Elitebook 820 G4 |



₹ 41000 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Brand | Apple |
| Chip | Core I9 |
| Processor | Intel Core i9 |
| Storage Capacity | 1 TB |
| Year | 2019 |
| Display Type | Retina |
| RAM | 16 GB |
| Touch Bar | Yes |
| Graphics | Integrated |
| Color | Silver |





₹ 17300 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Brand | HP |
| Processor | Intel Core i5 |
| Hard Drive Size | 512 GB |
| RAM | 16 GB |
| Screen Size | 14 inches |
| Series | Probook |
| Model Name/Number | Hp Probook 430 G6 |
| Color | sliver |




₹ 20000 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Series | Probook |
| Brand | HP |
| Age of Laptop | 2021 |
| Processor | Intel Core i5 |
| Hard Drive Size | 512 GB |
| RAM | 16 GB |
| Storage Type | SSD |
| Operating System | Windows 11 |
| Screen Size | 14 inches |
| Model Name/Number | Hp Probook 440 G7 |





₹ 10500 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2 Piece |
| RAM Size | 8 GB |
| Storage Type | SSD |
| Storage Capacity | 256 GB |
| Screen Size | 14 inch |
| Warranty | 3 Months |
| Laptop Series | V Series |
| Processor | core I3 8th gen |
| Ram | 8gb ram |
| Brand | Lenovo |
| Model no.- | Lenovo v330 |
Office-oriented laptop built for reliability, basic productivity tasks, and moderate use. It includes essential features for office work, light multitasking, and portability, with a build that emphasizes privacy, durability, and ease of maintenance.
Get the best price for Used Lenovo Laptops









₹ 19300 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Processor | Intel Core i5 |
| RAM Size | 8 GB |
| RAM | 8 GB |
| Storage Type | SSD |
| Storage Capacity | 256 GB |
| Warranty | 3 Months |
| Hard Disk Description | 256Gb Ssd |
| Laptop Series | ThinkPad |
| Graphics | Integrated |
| Screen Size | 14" |





₹ 29000 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Brand | Apple |
| Chip | I7 |
| Processor | Intel Core i7 |
| Storage Capacity | 256 GB |
| Year | 2018 |
| Display Type | Retina |
| Screen Size | 16" Screen Size |
| Ram | 16gb ram |
| Colour | Silver |
| Ssd | 256Gb Ssd |



₹ 13500 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2 Piece |
| Brand | HP |
| RAM Size | 8 GB |
| Processor | Intel Celeron |
| Storage Type | SSD |
| Storage Capacity | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| Warranty | 3 Months |
| Screen Size | 14 inch |
| Seller Warranty | 3 Month |






₹ 63000 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Brand | Apple |
| Processor | M1 |
| Age of Laptop | 2021 |
| RAM | 16 GB |
| Storage Type | SSD |
| Seller Warranty | 3 Month |






₹ 18800 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Brand | Lenovo |
| Usage Type | Student Use, Home Use, Office Use |
| Condition Grade | Used Good |
| Processor | Intel Core i5 |
| RAM | 8 GB |
| Storage Type | SSD |
| Seller Warranty | 3 Month |
| Screen Size | 14" |
| Generation | 10th gen |
| Adapter | Yes |




₹ 51500 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Brand | Apple |
| Usage Type | Office Use, Student Use, Home Use, Gaming Use |
| Condition Grade | Used Good |
| Processor | M2 |
| Storage Type | SSD |
| Seller Warranty | 3 Month |
| Ram | 8gb Ram |
| Screen Size | 13" |
| Model | 2022 |
| Ssd | 256gb Ssd |




₹ 15500 / PieceGet Latest Price
| Color | Silver |
| Processor | Core I5 6th gen |
| RAM | 16gb |
| Series | elitbook |
| Model Name/Number | HP Elitbook 840 G3 |
| Hard Drive Size | 512 GB |
| Brand | HP |
| Screen Size | 14.6 Inch |
| Hard Disk Description | 256gb Ssd |
| Bettery Backup | 2 Hour Above |



₹ 13500 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Series | ThinkPad |
| Usage Type | Student Use |
| Condition Grade | Used Good |
| Processor | Intel Core i5 |
| Storage Type | SSD |
| RAM | 8 GB |
| Screen Size | 15.6 inch |
| Seller Warranty | 3 Month |





₹ 63000 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Brand | Apple |
| Processor | M1 |
| Age of Laptop | 2021 |
| RAM | 16 GB |
| Storage Type | SSD |
| Screen Size | 15.6 inch |
| Seller Warranty | 3 Month |


₹ 12500 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Brand | HP |
| RAM Size | 8 GB |
| Processor | Intel Celeron |
| Storage Type | SSD |
| Storage Capacity | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| Warranty | 3 Months |
| Screen Size | 14 inch |
| Seller Warranty | 3 Month |
| Graphics | Integrated |


₹ 36000 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2 Piece |
| Brand | Apple |
| Usage Type | Student Use |
| Condition Grade | Used Good |
| Processor | Intel Core i7 |
| RAM | 16 GB |
| Storage Type | SSD |
| Seller Warranty | 3 Month |
| Screen Size | 13.3 inch |




₹ 18300 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Series | TravelMate |
| Usage Type | Office Use, Student Use, Home Use |
| Processor | Intel Core i5 |
| Condition Grade | Used Good |
| Storage Type | SSD |
| RAM | 8 GB |
| Storage Capacity | 256 GB |
| Brand | Lenovo |
| Operating System | Windows 11 |
| Seller Warranty | 3 Month |
Mukesh Yadav (Manager)
Web IT World
Web Plaza, Ground Floor Shop No-85, Shyam Nagar, Benar Road, Jhotwara, Jaipur - 302012, Rajasthan, India















