Wholesale Supplier of a wide range of products which include second hand dell lattitude e-7480 core i7 7th gen 16gb (single) 256gb ssd web cam with adapter, used dell laptop 7490 i7 8th gen 8/256gb ssd web cam adaptor qty adaptor, uesd import dell touch screen 7400 core i7 8th gen 8/256gb ssd web cam adaptor and used desktop dell 3070 core i7 9th gen 8/256gb ssd.









₹ 16500 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2 Piece |
| Processor | Core I7 7th Gen |
| RAM | 16gb |
| Series | Lattitude |
| Screen Size | 14.6inch |
| Hard Drive Size | 256gb SSD |
| Brand | Dell |
| Laptop Weight | Less than 2KG |
| Color | Black |
| Model Name/Number | Dell Lattitue E-7480 |





₹ 18000 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2 Piece |
| Processor | Core i7 |
| Hard Drive Size | 256 GB |
| Screen Size | 14 inches |
| Series | Latitude |
| Model Name/Number | DELL LATITUDE 7490 |
| Operating System | Windows 10 |
| RAM | 8 GB |
| Graphic Card | 2GB |






₹ 19000 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2 Piece |
| Processor | Core i7 |
| RAM | 8 GB |
| Series | Latitude |
| Brand | Dell |
| Hard Drive Size | 256 GB |
| Screen Size | 14 inches |
| Operating System | Windows 10 |
| Warranty | 3 Months |
| Battery Backup | 3 Hours |





₹ 25500 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2 Piece |
| Processor | Core i7 |
| Hard Drive Size | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| Series | Latitude |
| Warranty | 1 Year |
| Model Name/Number | DELL LATITUDE 3070 |
| Operating System | Windows 10 |
Mukesh Yadav (Manager)
Web IT World
Web Plaza, Ground Floor Shop No-85, Shyam Nagar, Benar Road, Jhotwara, Jaipur - 302012, Rajasthan, India


