Leading Wholesale Supplier of used hp elitebook 840 g5 core i5 8th gen 8gb ram 256gb ssd web cam touch screen, used dell latitude e-3440 core i3 4th gen 8gb ram 500gb hdd qty available, import used dell lattitude e-7480 i7 7th gen 16gb ram 512gb ssd web cam touch screen, used import hp x360 1030 g3 core i7 8th gen 8gb ram 512gb ssd web cam non touch, used hp elitbook 820 g3 core i5 6th gen 8/256gb ssd touch screen qty available and used dell latitude x360 7390 core i7 8th gen 16/512gb ssd touch screen from Jaipur.





₹ 23000 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2 Piece |
| Processor | Core i5 |
| Hard Drive Size | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| Screen Size | 14 inches |
| Operating System | Windows 11 |
| Series | Elitebook |
| Model Name/Number | Hp elitbook 840 G5 |
| Graphic Card | 2gb |




₹ 13500 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2 Piece |
| Processor | Core i3 |
| Hard Drive Size | 512 GB |
| RAM | 8 GB |
| Screen Size | 14 inches |
| Series | Latitude |
| Model Name/Number | Dell Lattitude E-3440 |
| Operating System | Windows 10 |




₹ 18000 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2 Piece |
| Brand | Dell |
| RAM Size | 16 GB |
| Condition Grade | Grade A |
| Storage Type | SSD |
| Usage Type | Student Use, Home Use, Office Use |
| Processor | Core i7 |
| Storage Capacity | 512 GB |
| Screen Size | 14 inch |
| Warranty | 3 Months |
| Wi-Fi standards supported | yes |




₹ 24000 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2 Piece |
| Processor | Intel Core i7 |
| Hard Drive Size | 512 GB |
| RAM | 8 GB |
| Screen Size | 14 inches |
| Operating System | Windows 10 |
| Series | Elitebook |
| Model Name/Number | Hp Elitebook x360 1030 |





₹ 13000 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Processor | Core i5 |
| Hard Drive Size | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| Screen Size | 12.5 inches |
| Operating System | Windows 10 |
| Series | Elitebook |
| Model Name/Number | Hp Elitbook 820 G3 |
| Graphic Card | 2gb intergrated |






₹ 22500 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Processor | Core i7 |
| RAM | 16 GB |
| Hard Drive Size | 512 GB |
| Screen Size | 13.3 inches |
| Operating System | Windows 10 |
| Model Name/Number | Dell Latitude |
| Graphic Card | 2gb |








₹ 15500 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2 Piece |
| Processor | Core i5 |
| Brand | Dell |
| Hard Drive Size | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| Screen Size | 14 inches |
| Operating System | Windows 10 |
| Series | Latitude |
| Model Name/Number | Dell Latitude 5400 |
| Warranty | 3 Months |
| Battery Backup | 3 Hours |




₹ 16500 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2 Piece |
| CPU Model | Intel Core i5 |
| Installed RAM | 8 GB |
| Storage Capacity | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| Hard Drive Size | 256 GB |
| Screen Size | 13.3 inches |
| Operating System | Windows 10 |
| Graphics Card Type | Integrated |
| Series | Elitebook |
| Model Name/Number | Hp Elitebook 830 G5 |




₹ 16500 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2 Piece |
| Processor | Core i5 |
| Hard Drive Size | 512 GB |
| RAM | 16 GB |
| Screen Size | 14 inches |
| Series | Latitude |
| Model Name/Number | Dell Lattitude 7480 |
| Operating System | Windows 10 |
| Graphic Card | 2gb intergrated |




₹ 16500 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2 Piece |
| Brand | Dell |
| Condition Grade | Grade A |
| Usage Type | Student Use, Home Use, Office Use |
| Hard Drive Size | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| Operating System | Windows 10 |
| Storage Type | SSD |
| Processor | Core i5 |
| Series | Lattitude |
| Model Name/Number | Dell Lattitude 5290 |






₹ 16500 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Processor | Core i5 |
| RAM | 8 GB |
| Hard Drive Size | 256 GB |
| Screen Size | 14 inches |
| Operating System | Windows 10 |
| Series | Probook |





₹ 13000 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2 Piece |
| Processor | Core i5 |
| Hard Drive Size | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| Screen Size | 14 inches |
| Operating System | Windows 10 |
| Series | Probook |
| Model Name/Number | Hp Probook 640 G3 |





₹ 21500 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2 Piece |
| Processor | Core i5 |
| Hard Drive Size | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| Screen Size | 14 inches |
| Series | Latitude |
| Model Name/Number | Dell Lattitude 7390 x360 |
| Operating System | Windows 10 |
| Graphic Card | 2gb intergrated |
Mukesh Yadav (Manager)
Web IT World
Web Plaza, Ground Floor Shop No-85, Shyam Nagar, Benar Road, Jhotwara, Jaipur - 302012, Rajasthan, India











