Prominent & Leading Wholesale Supplier from Jaipur, we offer used dell 3030 all in one i3 4th 4gb ram 500gb hdd qty available, used dell 3030 i5 4th gen 4gb ram 500gb hdd qtuy availble and used dell 7010/3010 core i3 3rd 4gb ram 500gb hdd.





₹ 12500 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2 Piece |
| Processor | Core i3 |
| RAM Size | 4 GB |
| RAM | 4 GB |
| Storage Type | HDD |
| Brand | Dell |
| Hard Drive Size | 512 GB |
| Storage Size | 256 GB |
| Screen Size | 19.5 inches |
| Processor Type | i3 |
| Operating System | window 10 |



₹ 14000 / PieceGet Latest Price
| Processor | Intel Core i5 |
| Operating System | Windows 10 |
| Wi-Fi standards supported | yes |
| Base Clock Speed | 2.6 |
| Clock Speed | 2.6 |
| Clock-speed | 2.6 |
| Brand | HP |
| RAM | 8 GB |



₹ 7200 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2 Piece |
| Processor | Core i3 |
| RAM Size | 4 GB |
| RAM | 4 GB |
| Storage Type | HDD |
| Hard Drive Size | 512 GB |
| Form Factor | Small |
| Brand | Dell |
| Warranty | 1 Year |
| Operating System | Windows 10 |
| Graphics | Integrated Graphics |
Mukesh Yadav (Manager)
Web IT World
Web Plaza, Ground Floor Shop No-85, Shyam Nagar, Benar Road, Jhotwara, Jaipur - 302012, Rajasthan, India

