Our product range includes a wide range of hp elitebook 840 g5 i5 8th gen 8gb ram 256gb ssd web cam touch screen, used hp elitbook 840 g5 core i5 8th gen 16gb ram 256gb ssd qty available, hp elitebook 820 g4 i5 7th gen 8gb ram 256gb ssd touch screen and import used hp 640 g5 core i5 8th gen 8gb ram 256gb ssd qty available.







₹ 23000 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| CPU Model | Intel Core i5 |
| Installed RAM | 8 GB |
| Storage Capacity | 256 GB |
| Screen Size | 14 inch |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Graphics Card Type | Integrated |
| RAM | 8gb ram |
| Model Name/Number | Hp 840 G5 |
| Hard Drive Size | 256 GB |
| Brand | HP |





₹ 23000 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2 Piece |
| RAM Size | 16 GB |
| Storage Type | SSD |
| Storage Capacity | 256 GB |
| Laptop Series | EliteBook |
| Processor | Core i5 |
| Screen Size | 14 inch |
| Color | Grey |
| Model Number | HP elitbook 840 |
| Ram | 8gb |
| SSD | 256gb |



₹ 13500 / PieceGet Latest Price
| Processor | I5 7th gen |
| Brand | HP |
| Screen Size | 12.5Inch |
| RAM | 8gb |
| Series | Elitbook |
| Hard Drive Size | 256gb ssd |
| Color | Silver |
| Model Name/Number | Hp 820 G4 |




₹ 14500 / PieceGet Latest Price
| Processor | Core i5 |
| Hard Drive Size | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| Screen Size | 14 inches |
| Series | Probook |
| Operating System | Windows 10 |
| Model Name/Number | Hp Probook 640 G5 |
Mukesh Yadav (Manager)
Web IT World
Web Plaza, Ground Floor Shop No-85, Shyam Nagar, Benar Road, Jhotwara, Jaipur - 302012, Rajasthan, India


