Providing you the best range of hp branded refurbished 22" hp backlight led with hdmi port with effective & timely delivery.




₹ 4000 / PieceGet Latest Price
| Screen Type | Flat Panel |
| Screen Resolution | 1366×768 (HD) |
| Panel Type | IPS |
| Brand | HP |
| Type Of Monitor | Led |
| Display Size | 22 |
| Screen Size | 22" |
| Material | Plastic |
| Display Type | 22" inch |
| Model Name/Number | HP 22" Backlight LED |
Mukesh Yadav (Manager)
Web IT World
Web Plaza, Ground Floor Shop No-85, Shyam Nagar, Benar Road, Jhotwara, Jaipur - 302012, Rajasthan, India