Leading Wholesale Supplier of used hp elitebook 840 g3 core i7 6th gen 16/512gb ssd web cam adaptor, touch screen laptop hp 1040 g6 x360 core i5 8th gen 16/256gb ssd web cam adaptor, laptop touch screen dell 5300 core i5 8th gen 16/512gb ssd web cam adaptor, used laptop apple m1 - 2337 m1 (2020) 8/256gb ssd web cam adaptor 13.3", used dell 3070 core i5 9th gen 8/256gb ssd and used lenovo laptop t580 core i5 8th gen 8/256gb ssd web cam adaptor from Jaipur.





₹ 21500 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Processor | Core i7 |
| Hard Drive Size | 512 GB |
| Screen Size | 14 inches |
| Series | Elitebook |
| Operating System | Windows 10 |
| Model Name/Number | Hp Elitebook 840 G3 |
| RAM | 16 GB |
| Graphic Card | 2gb |





₹ 24500 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Form Factor | Convertible |
| Brand | HP |
| Screen Size | 14 inch |
| Processor | Intel Core i5 |
| Touchscreen Technology | Capacitive Touchscreen |
| RAM | 16GB |
| Storage Type | SSD |
| Display Size | 14 inches |
| Touch Pen Support | Yes |
| Usage | Design, Business, Presentations, Student, Note Taking |






₹ 18500 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Brand | Dell |
| Processor | Intel Core i5 |
| Touchscreen Technology | Capacitive Touchscreen |
| RAM | 16GB |
| Storage Type | SSD |
| Usage | Business, Note Taking, Student, Presentations, Design |
| Operating System | Windows 11 |
| Ssd | 512gb Ssd |
| Series | Latitude |
| Screen Size | 14 inch |





₹ 38000 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Chip | M1 |
| RAM | 8 GB |
| Storage Capacity | 256 GB |
| Year | 2020 |
| Color | Silver |
| Screen Size | 13 inch |
| Usage | Business |





₹ 17500 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2 Piece |
| Processor | Core i5 |
| Hard Drive Size | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| Series | Latitude |
| Warranty | 1 Year |
| Model Name/Number | DELL LATITUDE 3070 |
| Operating System | Windows 10 |





₹ 14500 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Processor | Intel Core i5 |
| RAM Size | 8 GB |
| RAM | 8 GB |
| Storage Type | SSD |
| Storage Capacity | 256 GB |
| Warranty | 3 Months |
| Laptop Series | ThinkPad |
| Graphics | Integrated |
| Screen Size | 15.6 Inch |
| Colour | Black |





₹ 21000 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Processor | Intel Core i5 |
| RAM | 16 GB |
| Storage | 256GB SSD |
| Payment Mode | online |
| Colour | Black |





₹ 20500 / PieceGet Latest Price
| Processor | Intel Core i5 |
| RAM | 16 GB |
| Storage | 256GB SSD |
| Payment Mode | online |
| Colour | Black |
| Screen Size | 14Inch |






₹ 26500 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| RAM Size | 16 GB |
| Storage Type | SSD |
| Processor | Intel Core i7 |
| Storage | 256GB SSD |
| Storage Capacity | 256 GB |
| RAM | 16 GB |
| Warranty | 3 Months |
| Laptop Series | Latitude |
| Payment Mode | online / offline |
| Screen Size | 14 Inch |




₹ 19500 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| CPU Model | Intel Core i5 |
| Brand | HP |
| Condition Grade | Grade A |
| Usage Type | Home Use, Student Use, Office Use |
| Storage Type | SSD |
| Processor | Core i7 |
| Storage Capacity | 256 GB |
| Hard Drive Size | 256 GB |
| Graphics Card Type | Integrated |
| Screen Size | 14 inches |




₹ 25500 / PieceGet Latest Price
| Brand | HP |
| Processor | Intel Core i7 |
| Condition Grade | Grade A |
| Storage Type | SSD |
| Usage Type | Home Use, Student Use, Office Use |
| Storage Capacity | 256 GB |
| Screen Size | 14 inch |
| Refurb Grade | Grade A |
| Processor Generation | 11th Gen |
| Warranty | 3 Months |



₹ 15500 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Processor | Intel Core i5 |
| RAM | 8 GB |
| Series | Probook |
| Hard Drive Size | 256 GB |
| Screen Size | 14 inches |
| Operating System | Windows 10 |
| Model Name/Number | Hp Probook 440 G4 |
| Color | Silver |




₹ 17300 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Processor | Intel Core i5 |
| RAM | 16 GB |
| Series | Probook |
| Hard Drive Size | 512 GB |
| Screen Size | 14 inches |
| Operating System | Windows 10 |
| Model Name/Number | Hp Probook 430 G6 |
| Color | silver |




₹ 25000 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| RAM | 16GB |
| Screen Size | 15.6 inch |
| Processor | Intel Core i7 |
| Storage | 256GB |
| Display Size | 15.6 inches |
| Storage Type | SSD |
| Storage Capacity | 256 GB |
| Security Features | Fingerprint |
| Weight | 1.6–2 kg |
| Operating System | Windows 11 Pro |




₹ 17500 / PieceGet Latest Price
| RAM Size | 16 GB |
| Storage Type | SSD |
| Processor | Intel Core i5 |
| Storage | 256GB SSD |
| Storage Capacity | 256 GB |
| RAM | 16 GB |
| Warranty | 3 Months |
| Payment Mode | cash, online |
| Screen Size | 14" |
| Generation | 10th Gen. |






₹ 26500 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Form Factor | 360° Hinge |
| Processor | AMD Ryzen 7 |
| Screen Size | 13.3 inch |
| Design | 360 Degree Convertible |
| Display Size | 13.3 inches |
| Touch Pen Support | No Pen |
| Storage Type | SSD |
| Usage | Presentations |
| Operating System | Windows 11 |
| Ram | 16gb Ssd |


₹ 42000 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Form Factor | 360° Hinge |
| Processor | Intel Core i7 |
| Screen Size | 14 inch |
| Design | 360 Degree Convertible |
| Display Size | 14 inches |
| Touch Pen Support | Optional Pen |
| Storage Type | SSD |
| Usage | Presentations |
| Operating System | Windows 11 |
| Ram | 16gb |
Mukesh Yadav (Manager)
Web IT World
Web Plaza, Ground Floor Shop No-85, Shyam Nagar, Benar Road, Jhotwara, Jaipur - 302012, Rajasthan, India















