Our range of products include used desktop dell latitude 3070 core i3 9th gen 8/256gb ssd, used dell cpu core i7 9th gen 8/256gb ssd with adaptor qty available and used hp desktop 800 g2 core i5 6th gen 8/256gb ssd.






₹ 13000 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2 Piece |
| Model Series | Latitude |
| Processor Series | Intel Core i3 |
| RAM Size | 8 GB |
| RAM | 8 GB |
| Storage Type | SSD |
| Processor Type | Intel Core i3 |
| Processor | Core i3 |
| Hard Drive Size | 256 GB |
| Storage Capacity | 256 GB |
| Form Factor | SFF |




₹ 23499 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Brand | Dell |
| RAM Size | 8 GB |
| Storage Type | SSD |
| Processor Type | Intel Core i7 |
| Processor | Intel Core i7 |
| Storage | 256GB SSD |
| Storage Capacity | 256 GB |
| Storage Size | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| Form Factor | Tower |




₹ 9500 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2 Piece |
| Series | HP EliteDesk |
| Processor | Intel Core i5 |
| RAM Size | 8 GB |
| RAM | 8 GB |
| Hard Drive Size | 256 GB |
| Storage Size | 256 GB |
| Warranty | 3 Months |
| Operating System | Windows 10 |
| Storage Type | SSD |
| Form Factor | Small |
Mukesh Yadav (Manager)
Web IT World
Web Plaza, Ground Floor Shop No-85, Shyam Nagar, Benar Road, Jhotwara, Jaipur - 302012, Rajasthan, India

